Multimedia

Multimedia įrenginiai – pagrindinėje konsolėje esantys informaciniai įrenginiai, kuriuose įdiegta navigacija, muzikos bei vaizdo grotuvai. Pagal automobilio modelį pritaikomi multimedia įrenginiai ne tik atliks savo funkciją, bet ir tvarkingai atrodys automobilio viduje. Jeigu automobiliui negaminamas specialus įrenginys – galima įdėti universalų įrenginį su specialių plastikiniu apvadu skirtu konkrečiam automobiliui.

dynavin2

Mūsų įmonė montuoja „Dynavin“ kompanijos gaminamus OEM tipo multimedia įrenginius. Vokiečių inžinierių kuriami produktai turi aukštą kokybę ir geras rinkos pozicijas. „Dynavin“ gaminamų modelių jau virš 30, todėl galima rasti sprendimą įvairiems automobilių modeliams: Volkswagen, Mercedes-Benz, BMW, Audi ir kt.

„Dynavin“ multimedia turi daug naudingų funkcijų. Lietimui jautrus ekranas padės greitai ir patogiai valdyti programinę įrangą. Įrenginyje integruota „iGo Primo“ navigacijos programinė įranga su naujausiais žemėlapiais  – pagalbininkas kiekvienoje kelionėje. Integruota „Parrot“ laisvų rankų įranga užtikrins kokybišką ryšį. USB ir SD kortelių skaitytuvas, iPod/iPhone leis paleisti įvairius muzikos arba video failus iš pasirinktos rinkmenos.

dynavin